Доставка товарів EdenDiam

Cамовивіз

Ви можете приїхати до нас в центральний офіс, попередньо погодивши дату і час приїзду. Ми в свою чергу забезпечимо всі умови для вибору цікавить вас товару в найбільш сприятливій атмосфері.

Доставка в Києві

  • Курьєром в руки

Доставка по всій Україні

  • Доставка в будь-яке відділення Нової пошти
  • Адресна доставка службою Нова пошта
  • Доставка регіональним менеджером – дивіться розділ “Наші дилери”

Ювелірні вироби з діамантами, що виготовляються нашою компанією, мають високу вартість. Розуміючи це, ми пропонуємо своїм клієнтам безкоштовну доставку прикрас в будь-яке місто України. Всі наші ювелірні вироби упаковані таким чином, щоб повністю виключити ймовірність прямого фізичного впливу та несанкціонованого доступу. Покупцеві необхідно максимально точно і достовірно вказати контактні телефони, індекс, місто, адреса, паспортні дані та час доставки. Для здійснення доставки також необхідно узгодити замовлення з менеджером і оплатити його вартість в повному розмірі. Після отримання грошей на наш розрахунковий рахунок ми відправимо вам посилку з вибраними прикрасами і товарним чеком.

Терміни виконання замовлення

Орієнтовні терміни виконання замовлення обговорюються з менеджером. Однак кожне замовлення ми намагаємося виконувати максимально швидко і якісно!